kronika czerwcowa

To jakaś nowa tradycja, że w ostatnim dniu miesiąca tuż przed północą daję nową notkę. Na razie niech tak będzie. Minął czerwiec. Cóż napisać o czerwcu? Może nie piszmy o piłce nożnej i że się nie udało na Mistrzostwach Świata. Nie piszmy też o tym, że nie udało mi się dotrzeć na Watrowisko.  To, że „byłem wszędzie” w ramach swojej pracy (zwanej pieszczotliwie „robotą”) też zaczyna być nudne, więc może napiszmy o tym co dobre i co się udało…

a udało nam się wyrwać nad morze – do Niechorza. I powiem Wam – nad polskie morze tylko w czerwcu! A zwłaszcza w pierwszej połowie! Jest pięknie, cicho, spokojnie, tanio. Za sześcioosobowy apartament z dwoma sypialniami, living roomem, kuchnią, łazienka,  tarasem , klimazacją płaciłem stówkę za dzień. Słoneczko pięknie świeciło, miejsce ciche i spokojne – tego nam było trzeba. Zuzia już właściwie była po szkole, Żoncia wzięła urlop, a ja wskoczyłem w eventowe okienko – i spędziliśmy świetne cztery dni nad morzem. Było tak fajnie , że postanowiliśmy, że nad polskie morze będziemy urządzali właśnie takie czerwcowe wypady. Poniżej fotorelacja:

widok z klifu:

dziewczyny na spacerze:

my z Sasunią w pięknych okolicznościach:

cisza i spokój:

nikogo tutaj nie ma:

wieczorne medytacje o zachodzie :

odnotujmy też wizytę w motylarni i największego motyla świata (a raczej ćmę):

a tu motylki piją soczek:

i to by było na tyle 🙂

Reklamy

6 uwag do wpisu “kronika czerwcowa

  1. Takich pustych plaż to ja już dawno nad Bałtykiem nie widziałam. A widoki zapierają dech. Nie ma to jak trafić w dobre miejsce.
    Zasyłam pozdrowienia

    Polubienie

  2. Tylko pozazdrościć takiego udanego(i taniego) wypadu. Szczególnie, że w piękny sposób udokumentowanego. mam nadzieję, że reszta lata(a może i roku) będzie równie udana. Ukłon dla całej ferajny.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s